KDO JSME A ČÍM SE ZABÝVÁME?

O NÁS

Starfishing

Naše společnost vstoupila na trh v roce 2014 a zabývá se prodejem rybářských potřeb. Hlavním předmětem podnikání naší společnosti je velkoobchodní činnost, kompletní zásobování prodejen na území České republiky a Slovenka a poradní činnost v oboru sportovního rybolovu. Nabízíme široký sortiment zboží pro kaprařinu, feeder, plavanou, přívlač, muškaření, lov sumců a zimní rybolov. Dále pak velký výběr vybavení pro camping (bivaky, lehátka, křesílka, spacáky, přístřešky, deštníky, stojany na pruty a další doplňky) a velké množství doplňků pro rybaření. Naše obchodní síť se soustředí na distribuci světových značek Carp Only, Mitchell, Abu Garcia, Berkley, Sébile, Penn, JRC, Spiderwire, Greys, Shakespeare a Hodgman. V roce 2015 jsme vstoupili na trh se svou vlastní, dynamicky se rozvíjející značkou STARFISHING, která je zaměřena především na lov kaprů.

Velkoobchodní prodej a odborné poradenství

Silné zázemí a bohaté zkušenosti s rybolovem nás staví do přední linie velkoprodejců rybářských potřeb. Zásobujeme prodejny a e-shopy po celé České republice a na Slovensku. Poskytujeme poradenství v oblasti sportovního rybolovu.

Vybíráme pro Vás jen to nejlepší

Naše spolupráce s úšpěšnými světovými značkami rybářského vybavení je pro naše zákazníky klíčovým faktorem vysoké kvality a širokého sortimentu dodávaných produktů.

Blogujeme

Pravidelně Vám na našem blogu přinášíme čerstvé, ještě plácající se, informace ze světa rybolovu. Sledujte náš blog a zůstaňte v obraze.

AKTUÁLNĚ NA NAŠEM BLOGU

 • Obrázek článku

  Zahájení sezóny a 1.kapr letošního roku

  16. duben 2018

  Začátkem dubna jsem vyrazil na svou oblíbenou řeku, kde jsem se chtěl pokusit o 1. kapra sezóny 2018. Jako pomocníky ke splnění tohoto cíle jsem si vybral boilie příchutě Tuna Spice a Pineaple Forever.

  Číst dál...
 • Obrázek článku

  Pár hodin, pár ryb....

  01. únor 2018

  Zdravím příznivce značky Carp Only. Přes pracovní vytížení, které převládá v poslední době, se na ryby dostávám jen sporadicky a ještě jen na pár hodin.

  Číst dál...
 • Obrázek článku

  Zimní snílek...

  04. prosinec 2017

  Lidé mi říkají, jsi snílek jako z pohádky. Ano je to pravda ale takovou pohádkovou scénu chci. A najednou se to postupně plní. Něco úžasného!

  Číst dál...

NAŠI PARTNEŘI

Najdete nás na Facebooku