KDO JSME A ČÍM SE ZABÝVÁME?

O NÁS

Starfishing

Naše společnost vstoupila na trh v roce 2014 a zabývá se prodejem rybářských potřeb. Hlavním předmětem podnikání naší společnosti je velkoobchodní činnost, kompletní zásobování prodejen na území České republiky a Slovenka a poradní činnost v oboru sportovního rybolovu. Nabízíme široký sortiment zboží pro kaprařinu, feeder, plavanou, přívlač, muškaření, lov sumců a zimní rybolov. Dále pak velký výběr vybavení pro camping (bivaky, lehátka, křesílka, spacáky, přístřešky, deštníky, stojany na pruty a další doplňky) a velké množství doplňků pro rybaření. Naše obchodní síť se soustředí na distribuci světových značek Carp Only, Mitchell, Abu Garcia, Berkley, Sébile, Penn, JRC, Spiderwire, Greys, Shakespeare a Hodgman. V roce 2015 jsme vstoupili na trh se svou vlastní, dynamicky se rozvíjející značkou STARFISHING, která je zaměřena především na lov kaprů.

Velkoobchodní prodej a odborné poradenství

Silné zázemí a bohaté zkušenosti s rybolovem nás staví do přední linie velkoprodejců rybářských potřeb. Zásobujeme prodejny a e-shopy po celé České republice a na Slovensku. Poskytujeme poradenství v oblasti sportovního rybolovu.

Vybíráme pro Vás jen to nejlepší

Naše spolupráce s úšpěšnými světovými značkami rybářského vybavení je pro naše zákazníky klíčovým faktorem vysoké kvality a širokého sortimentu dodávaných produktů.

Blogujeme

Pravidelně Vám na našem blogu přinášíme čerstvé, ještě plácající se, informace ze světa rybolovu. Sledujte náš blog a zůstaňte v obraze.

AKTUÁLNĚ NA NAŠEM BLOGU

 • Obrázek článku

  Hrázný a jeho velká zbraň

  21. červenec 2017

  Vyrazil jsem s kamarádem Tomášem na řeku, i když jsem velmi váhal, jestli jít na tekoucí, nebo stojatou vodu, tak nakonec mě přemluvil a řeka zvítězila.

  Číst dál...
 • Obrázek článku

  Bled - Splněný sen

  12. červenec 2017

  Jan Rutar se právě vrátil ze zahraniční výpravy – za kapry, ale ne typická kaprářská výprava. Vydal jsem se na jednu zahraniční svazovou vodu, která má specifická pravidla lovu. Kdo danou vodu zná, z fotek jistě pozná, o jaké jezero se jedná.

  Číst dál...
 • Obrázek článku

  Amur vs. Kapr - v podání Carp Only

  09. červenec 2017

  Mám za sebou další akci na stojaté vodě. Sebou za krmení jsem si tentokrát vzal boilies příchutí White Fish Pellet a Pineapple Fever.

  Číst dál...

NAŠI PARTNEŘI

Najdete nás na Facebooku