0 Kč

Pelety Munch Baits Hydro Fish Pellets 2 L

Při letmém pohledu byste se mohli mýlit a myslet si, že se jedná pouze o pel...

Dostupnost: Skladem 5 a více kusů
Expedice: ihned k expedici
Výrobce: Munch Baits
Kategorie: Pelety
ID: PTHF
EAN: 5060582260921
399 Kč s DPH
356 Kč bez DPH
Cena po registraci: 387 Kč s DPH

Vaše cena dopravy je od 0 Kč
Nakupte ještě za 1 000 Kč a dopravu máte zdarma!

0 Kč
1 000 Kč
Sdílejte tento produkt

Při letmém pohledu byste se mohli mýlit a myslet si, že se jedná pouze o pelety Micro. Ve skutečnosti naše pelety Hydro Fish prošly řadou jedinečných výrobních procesů, které je posouvají na další úroveň! Začínají život jako pelety s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem oleje, ale všechny ostatní podobnosti tam končí. Poté jsou obohaceny o vysoce rozpustnou a exkluzivní tekutinu hydrolyzovaný rybí protein, který se aplikuje pomocí speciální vakuové technologie. To zaručuje, že každá peleta je obohacena tímto proteinem až do samého jádra.

Přestože jsou malé velikosti, mohou být pelety Hydro Fish velmi účinné pro oklamání těch největších a nejopatrnějších ryb. Jsou perfektní volbou pro rybáře, kteří ke svému rybolovu využívají PVA sáčky nebo punčochy. Mohou být také přidány do spodových směsí v malých množstvích pro rychlou aktivaci lovného místa.

Náš tip, jak zefektivnit pelety Hydro Fish:
Pelety Hydro Fish disponují rychlým rozpadem, což znamená, že mají přirozeně rychlou dobu rozpadu, takže pokud chcete udržet kapry delší dobu na svém lovném místě doporučujeme pelety Hydro Fish kombinovat s peletami Salmon Micro, které disponují delší dobou rozpadu.

Výhody pelet Hydro Fish:
- rychlý rozpad
- okamžitá atraktivita
- hydrolyzovaný rybí protein
- vakuová technologie výroby

Technické parametry

Balení 2L
Druh rybolovu Kaprařina
Balení 2L
Druh rybolovu Kaprařina

Dotaz k produktuCreated with Sketch.