0 Kč

Tekutá potrava Munch Baits Soluble Hemp 500ml

Bezpochyby nelze popřít popularitu konopného oleje, a to nemůže zůstat úplně...

Dostupnost: Na dotaz
Výrobce: Munch Baits
Kategorie: Posilovače, spreje, esence
ID: LFSH
EAN: 5060582260624
399 Kč s DPH
356 Kč bez DPH
Na dotaz
Cena po registraci: 387 Kč s DPH
Sdílejte tento produkt

Bezpochyby nelze popřít popularitu konopného oleje, a to nemůže zůstat úplně bez povšimnutí, i přes to, že fakta hovoří jinak. Ryby zjišťují přítomnost potravy ve vodě díky jejím rozpustným částím. Oleje nejsou rozpustné ve vodě. S vědomím této jednoduché rovnice vytvořila značka Munch Baits první plně rozpustnou tekutou potravu z konopí Soluble Hemp. To znamená, že zatímco jiné verze oleje jednoduše vyplouvají na povrch, tekutá potravu Soluble Hemp zůstane na vašem místě s nástrahou!

Vyrobena výhradně z prémiových konopných semen pomocí utajované metody, obsahující stejný aminokyselinový profil a nutriční vlastnosti jako kterýkoliv jiný produkt z čistého konopí. Vysoká hustota, avšak plná rozpustnost ji přímo předurčují k použití s PVA materiály neomezenými způsoby.

Náš tip, jak zefektivnit tekutou potravu Soluble Hemp:
Smíchejte tekutou potravu Soluble Hemp se stickmixem Cream Seed. Prosejte přes síto, aby se do stickmixu dostalo dostatek vzduchu pro docílení nadýchané a lehké směsi. Takto připravená směs je perfektní pro všechny druhy rybolovu včetně kalíškování krmení na lovné místo za pomocí prodloužené tyče.

Výhody tekuté potravy Soluble Hemp:
- 100 % rozpustná ve vodě
- čistý produkt z konopí
- bez omezení použití
- extrémně hustý

Technické parametry

Balení 500ml
Druh rybolovu Kaprařina
Balení 500ml
Druh rybolovu Kaprařina

Dotaz k produktuCreated with Sketch.